Home | Pink PromissAgenda | Pink PromissProjecten | Pink PromissSponsors | Pink PromissContact | Pink PromissNieuwsbrief | Pink Promiss
Stichting Pink Promiss
 

Sponsors | Stichting Pink Promiss

SIZORO | www.facebook.com/sizezerozoetermeer
Psychologenpraktijk Ingrid Krassenburg | www.ingridkrassenburg.nl
Metal Art Sieraden | www.metalart.nl
NUJY | www.nujy.nl
Photostudio24 | www.photostudio24.nl
Yuchi Jewels and bags | www.yuchi.nl
Mince "voor uw travestie benodigdheden" | www.mince.nl
Flash Wigz | www.flashwigz.nl
LS DESIGN | www.juwelier-sldesign.nl
De Bonte Haas | www.bontehaas.nl
Cafe Keer Weer | www.keerweer.nl
Cafe Strano | www.cafestrano.nl
By Brooklyn | www.bybrooklyn.nl
I Fiori | www.ifiori.nl
Sophia Lewinsky |
Foam Hobby | facebook/foamhobby
Pro-Duo | www.pro-duo.nl
 
Stichting PinkPromiss
KvK nr: 556 93 032
ANBI: Algemeen Nut Beogende Instelling
RSIN/fiscaalnummer 8518 20 517
 
Volg Pink Promiss op FacebookVolg Pink Promiss op Twitter
 
Steun PinkPromiss en doneer online!
 
 
Nieuwe vrienden van de stichting
Sitemap
Home | Agenda | Open Podium | Sponsors | Fotoalbums | Nieuws | Contact | Nieuwsbrief | Gastenboek | Transgender | Anbi | Hulpverlening | Maatschappelijke Acceptatie
Miss Travestie Holland » Info | Missen | Aanmelden | Uitslagen
Miss Gay Holland » Info | Kandidaten | Aanmelden | Voordragen kandidaat
Miss Gay Europe » Info | Kandidaten | Aanmelden
Copyright © 2010 -  Stichting Pink Promiss - All rights reserved. | Powered by Webdesign Win4u